KURUMSAL

Hakkımızda

2000 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız her geçen gün tecrübelerine yenilerini ekledi. Hem finansal, hem personel, hem kurumsal yetenekler kazanarak 20 yıllık bir tecrübe ve olgunluğa erişti. Ana işi konut ve iş merkezi inşaatlarının yapımı olan firmamız; 9 önemli projeyi tamamladı, 2 devam eden projesi ve 6 adet de tasarladığı yeni projeyle emin adımlarla, planlı ve programlı olarak koyduğu hedeflere ulaşma yolunda devam etmektedir.
Firmamız inşaat sektöründen sonra 2013 yılında hayvancılık sektörüne yatırım yapmış, Broyler tavuk yetiştiriciliği alanında kapasite arttırımlarının da sonunda yıllık 800 ton beyaz et üretir duruma gelmiştir.
İnşaat ve hayvancılık sektörlerinden sonra firmamız 2019 yılında tarım sektöründe, 27.000 m² alanda, kabuklu meyve yetiştiriciliği ile üçüncü farklı bir sektöre yatırım yapmıştır. Bu alanda planladığımız sebze ve meyve seracılığı ile yatırımlarımız devam etmektedir.

Misyonumuz

Bölgemizin ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri karşılayabilecek yeterlilikte üretim yapabilmek ve ihracat kabiliyetine erişmek.

Vizyonumuz

Nitelikli konut ve endüstriyel üretim alanlarında reel büyümeyi sürdürmek.